lt

Apie projektą

2009 m. Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje bendradarbiaudamas su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje parengė leidinį „Išmintingo namų tvarkymo vadovas“ kurio pagrindinis tikslas - pateikti įvairių patarimų, galinčių padėti namų ūkio sąlygomis taupyti energijos vartojimą ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.
Tai buvo pirmas žingsnis kovoje už Žemės išlikimą, tačiau planeta ir toliau laukia visų mūsų pagalbos. Nors Žemės gelbėjimas yra rimtas dalykas, tai gali būti ir labai smagus užsiėmimas. Todėl Šiaurės ministrų taryba drauge su partneriais sukūrė internetinį žaidimą „Mūšis dėl Žemės“, kurį ir kviečiame išbandyti!
Žaidimas skirtas smalsiems vaikams ir jaunimui (13-15m.), o jo pagrindinis tikslas - patrauklia ir žaisminga forma supažindinti su elektros energijos taupymo būdais bei skatinti išmintingą gamtos išteklių vartojimą. Efektyviai valdydamas namų, šalies ir viso pasaulio energetinius išteklius nugalėk kapitoną Švaistūną, papildyk žinias apie alternatyviąją energetiką ir laimėk puikius prizus!
 
Sužinojai apie žaidimą pavėluotai? Ne bėda - konkursui pasibaigus internete žaidimą galima bus žaisti neribotą laiką. Taip pat konkursui pasibaigus bus pagaminta žaidimo kompaktinė plokštelė lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Ją organizatoriai nemokamai platins Lietuvos bei Kaliningrado srities (Rusija) mokyklose.
Žaidimo gamyba finansuota iš Suomijos pirmininkavimo Šiaurės ministrų tarybai 2011 metais lėšų bei prisidėjus visiems projekto partneriams.
 
Projektą įgyvendina:

Projekto partneriai: